Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dotácie od ministerky Matečnej dostáva aj jedna z hlavných postáv Duckého zmeniek (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

Nedajte sa Veronika ...

robíte to dobre a snažíte sa ušetriť slovákom ich peniaze.
Verím, že po voľbách budete mať dosť právomocí na zmenu stavu republiky
 
Hodnoť

 

Pani ministerka nie je len mopslík súdruha kapitáňa. Ona je aj hlavou hydry, ktorá ničí malých roľníkov a spolu s pánom Kožuchom sú zodpovední za všetko zlo, ktoré sa na nich pácha. Keďže to konštatoval aj generálny prokurátor, a to je "spolužiak" súdruha Birkoma, je jasné, že sa táto zlodejina vládnej koalície nedá ďalej kryť. Ale vládna koalícia sa zatiaľ tvári akoby sa nič nestalo. Že by mali BOBKY? Alebo sa len snažia vytĺcť toho ešte maximum. Béla LUHÁR, kapitáň TOMTOM a plukovník BIRKOM. Ako ďalej?!!!
 
Hodnoť

Pani Remišová

dobrá s prehľadom uvedená analýza. Upozornite prosím Matečnú aj na zák. 57/2013 Z.z. zmena zák. o ochrane a využívaní poľnohospodárskej pôdy, najmä na § 12 "Orgán ochrany poľnohospodárskej pôdy zabezpečí ochranu najkvalitnejšej poľnohospodárskej pôdy v k.ú. podľa Bonitovaných pôdno ekologických jednotiek. To znamená, že takúto pôdu je potrebné obzvlášť chrániť. Matečná od r. 2008 bola generálna riaditeľka tejto inštitúcie teda jej "psou" povinnosťou bolo pôdu ochraňovať a zveľaďovať. Ak investor (v starom zák. bola výmera do 500 m2 podľa nového zák. ktorý mala pripomienkovať už to je 5000 m2 !!) požiadal o vyňatie PPF na iné účely musel mať spracovaný plán na rekultiváciu, t.zn, že ornica do hĺbky aspoň 0.20 m musela byť zobraná a odvezená na miesto kde bola menej úrodná pôda, alebo zúrodniť inú než ornú pôdu.Treba zistiť či bol vypracovaný projekt na zúrodnenie , alebo ako sa s úrodnou pôdou naložilo. Zabrané stovky ha veľmi úrodnej pôdy pod automobilku v Trnave, Jaguár v Nitre museli mať takýto projekt vypracovaný lebo skrývka ornice sa vyžaduje aj pri výstavbe rodinných domov ! Na 1 ha je to presun 2000 m3 o.p. Odvoz pôdy si vyžaduje stá tisíce € . Zaujímavé by bolo zistiť aké podmienky boli uložené v rozhodnutí o vyňatí z PPF pre nepoľnohospodárske účely, kto a kam pôdu odvážal , na aké účely boli finančné prostriedky za záber pôdy použité a najmä či tento orgán vydal aj kolaudačné rozhodnutie že s pôdou bolo naložené podľa rozhodnutia ochrany PPF.
Matečná vyplakáva že treba zavlažovať. Ona nevie ani to,že každá parcela má uvedené identifikačné údaje?! To zn. že na pozemku je vybudovaný závlahový , odvodňovací systém alebo iný druh zúrodňovacích prác.
Som rád, že riešite problematiku využívania pôdneho fondu.
 
Hodnoť

 

veronika to si fakt treba rozobrať a vyzvať tú zmatečnú aby odtiaľ vypadla, veď ona to robí verejne zmatečne a ešte aj o tom všetci vedia.. a nič sa nerobí ... tak o čom to je .. no o teplom vzduchu ..
 
Hodnoť

 

Pani Remisova, klobuk dole pred vasou pracou, klobuk dole aj pred vasimi kolegami.
Ale, velmi, velmi vas prosim, v pripade ze budete sucastou dalsej vlady, nesklamte obcanov sr. Musite ostat taki ferovi ako vcera, dnes...i zajtra.
Ak by sa vlada, ktorej budete sucastou (dufajme) zvlcila a zucastnovala korupcie a destrukcneho politikarcenia, bolo by to fatalne sklamanie mnohych a nielen vasich volicov. Preto, ak sa odhodlate zobrat na svoje plecia zodpovednost za napravu krajiny, pamstajte ze tak ako ekonomicka, i moralna obnova je neoddelitelnou sucastou!
Politicke nominacie, korupcia...to vsetko musi skoncit rovnako, ako bypovedanie mnohych zmluv uzatvorenych zamerne na skodu ststu a v prospech jedincov.
Prajem pekny vikend, pani Remisova.
Volic
 
Hodnoť

dotacie... projekty

Cez PPA ide veľký balík peňazí. Jedna časť sú dotácie, ďalšia sú projekty. Pri každej projektovej výzve niekto úspešný bude a niekto nebude. Ale to, čo sa podarilo za čias ministra Jahnátka a to "externý hodnotitelia" bol krok len a len k "obálkam".
 
Hodnoť

 

To nič ,nevadí,veď väčšina slovákov to tak chce.Preferencie sns rastú a matovičovci klesajú...Ale Veronika Remišová je moja premiérka :))
 
Hodnoť

Kiež by bolo na Slovensku .

viac takýchto Veroník.
 

< 1 2

Najčítanejšie


 1. Pavel Sibyla: Hrozná pravda o zadržaní Haščáka a väzbe Jankovskej 33 750
 2. Július Kovács: Jaroslav Haščák prvý žralok v sietiach justície asi jeden z objednavateľov vraždy Kuciaka 2 349
 3. Jakub Pohle: Ako sa policajt a SISkár stretol s vybavovačom z pozadia SNS 2 119
 4. Denis Kinski: Andrej Hryc: Zaujímavá osobnosť, všestranný herec ... 2 029
 5. Jozef Sitko: Je ešte Sulík politikom vládnym či už opozičným? 1 843
 6. Martin Ondráš: Mičovskému kolabuje rezort, minister mlčí..... 1 788
 7. Tomáš Kubuš: Egypt 2020 (foto) 1 621
 8. INEKO: Ako vyriešiť kolóny na preťažených cestách 1 372
 9. Rudolf Pado: Kde sa túla zdravotnícky odpad z celoplošného testovania na Covid-19? 1 300
 10. Tomáš Vodvářka: Židovský humor XXVII. 985

Rebríčky článkov


 1. Július Kovács: Matovič nastúp do truhly ozývalo sa z davu náckov pred jeho domom.
 2. Ján Škerko: Hra s vnúčatkami predškolského veku – improvizácia je základ
 3. Peter Biščo: Chúdence zo Smeru a Hlasu sú neinformované a zábudlivé.
 4. Stanislav Martinčko: Seriál Chobotnica na slovenský spôsob!
 5. Gabo Németh: Človek - Klaun
 6. Martin Krištoff: Zlacnenie plynu v roku 2021 je len dočasné, v ďalších rokoch jeho cena porastie
 7. Július Kovács: Jaroslav Haščák prvý žralok v sietiach justície asi jeden z objednavateľov vraždy Kuciaka
 8. Marian Vojtko: Odstrániť riziko - a úplne...
 9. Peter Biščo: Pani Iveta Radičová hľadá politickú kultúru terajšej vlády.
 10. Ján Škerko: O výhre, peniazoch a sexe


Už ste čítali?